Kamagra a Viagra – który lek jest tańszy

Lut 14, 2021 Zdrowie

Za opakowanie popularnych niebieskich tabletek zapłacimy nawet dwa razy więcej niż za opakowanie Kamagry zawierające taką samą ilość produktu w tej samej dawce. Należy jednak pamiętać, iż Kamagra nie jest tańszą wersją Viagry – często bowiem takie stwierdzenie od razu przywodzi na myśl niższą jakość. Kamagra niczym nie ustępuje niebieskim tabletkom – przeciwnie, jest to lek nowocześniejszy, o lepiej przemyślanym składzie. Oba produkty zawierają tę samą substancję czynną – cytrynian sildenafilu w dawce 100 mg. Składnik ten w odpowiedzi na podniecenie wywołane np. pieszczotami zwiększa ukrwienie członka, a to bezpośrednio przekłada się na osiągnięcie satysfakcjonującej, długiej erekcji.

Mniejsza dawka Kamagry – wydajniejsze opakowanie

Niezależnie od uwarunkowań mężczyzny, dozwolone jest przyjęcie maksymalnie 1 tabletki w ciągu doby. Dawka 100 mg jest dawką największą, działającą na większość mężczyzn. Należy jednak pamiętać, że nie każdy z nich potrzebuje maksymalnej dawki. W istocie lekarz przepisujący Kamagrę powinien zalecić przyjęcie na początku dawki minimalnej – 25 mg, która odpowiada ćwiartce tabletki. Badania wykazały, iż najmniejsza dawka daje satysfakcjonujący efekt w przypadku 62% mężczyzn. W takim wypadku jeden blister leku zapewni aż 16 udanych zbliżeń. W przypadku dawki 50 mg wykazującej skuteczność, za 45 zł mężczyzna zyska aż 8 satysfakcjonujących stosunków.

Inne rodzaje Kamagry – cena

Kamagra dostępna jest nie tylko w tabletkach. Różnica pomiędzy lekiem tradycyjnym a Kamagrą do ssania i Kamagrą w postaci tabletek musujących polega jednak wyłącznie na sposobie przyjęcia. Za produkt w postaci napoju lub przyjemny owocowy smak tabletek do ssania przyjdzie nam jednak więcej zapłacić – cena jednej tabletki zaczyna się od koło 20 zł. Na rynku dostępna jest także Kamagra w postaci żelu – jedna saszetka kosztuje około 25 zł. Super Kamagra https://www.aptekakamagra.pl natomiast, czyli produkt zawierający sildenafil oraz drugi składnik aktywny – dapoksetynę, kosztuje od 30 zł za jedną tabletkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *